Poznajcie Zuzannę!

11899933_1631509533763443_551232269782134074_n

Mój mąż uważa to zdjęcie za najbrzydsze jakie mogłam zrobić, a ja tam uważam, że nasza córcia wygląda najpiękniej- nawet jeśli troszku przypomina gremlina!
Zuza urodziła się Hipotrofikiem, mówiąc prościej jest dzieckiem o niskiej wadze urodzeniowej bo w dniu przyjścia na świat ważyła zaledwie 2540! Wychodząc ze szpitala ważyła jeszcze mniej.
Jej waga jednak nie ma żadnego związku z jej zdrowiem, w skali apgar’a uzyskała 10 na 10 czyli więcej się nie dało ;)
Przyszła na świat przez cesarskie cięcie więc nie znane mi są znoje porodu naturalnego, ale o moim zdaniu i podejściu do tego tematu innym razem.
Dzisiaj poświęcimy się pannie Zuzannie!
Dziś byliśmy u pani doktor na patronażu dzieciaczków do pierwszego miesiąca życia, okazało się, że nasz krasnoludek waży na dzień dzisiejszy 3415 co oznacza mniej więcej tyle, że przytyła okrągły kilogram a to dosyć dużo, cóż tuczymy dzieciątko mlekiem modyfikowanym ;)
Ale o tym dlaczego tak jest również innym razem.
Zuzia jest naszym pierwszym dzieckiem, nie wiemy więc jak to bywa z innymi, ale nasze dzieciątko musi przyjmować żelazo, całkiem je lubi, ale o tym czy będzie zmuszona robić to nadal zadecyduje morfologia, którą pojedziemy jutro wykonać do miejscowego szpitala.
Dosyć mocno się tym stresuje, nie chcę patrzeć jak jakiś babsztyl kuje moje dzieciątko, ale jak większość mam muszę wziąć to na klatę!
Nie mam pojęcia jak nasza kruszyna to przeżyje, jedno jest pewne, cały szpital usłyszy jej krzyk po raz drugi!

Na dziś to wszystko, zbliża się nasza pora karmienia!
Trzymajcie się cieplutko i do napisania!

3 comments on “Poznajcie Zuzannę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *