Mamusiowy youtube

Witajcie kochani!
Nie wiem jak Wy, ale ja od czasu do czasu lubię pobuszować sobie na youtube.
Jest kilka kanałów, które wyjątkowo lubię i śledzę z zapałem praktycznie każdy nowy film, ale dziś chce powiedzieć tylko o tych, które ściśle łączą się z tematyką mojego bloga- a mianowicie o Youtubowych Mamuśkach!

Pierwszy kanał, o którym dziś opowiem to :

Mamusia i Lilusia

Jeśli szukacie inspiracji, informacji o przebiegu ciąży, rozwoju dziecka w pierwszych miesiącach, kogoś kto otwarcie mówi o porodzie i okresie połogu bez ściem to coś dla Was!
Ja całą ciąże z chęcią śledziłam kanał pięknej Pauliny, spijając z jej ust wszystkie słowa!
Chociaż nie rodziłam naturalnie i nie miałam takiego zamiaru, to uważam, że wiedza, którą zdobyłam dzięki niej na ten temat jest czymś na prawdę bardzo wartościowym!
Od czasu do czasu wracam do serii  ”… z życia Lili OKIEM MAMY”, żeby przypomnieć sobie czego mogę się spodziewać w różnych miesiącach życia mojej córci!
Na prawdę serdecznie polecam!

MammyDoriska

To kolejna mamuśka, którą chcę wam polecić! Jej rzeczywistość jest nieco oddalona od naszej bo mieszka ona w Irlandii, ale! Przecież nie ważne skąd, wszystkie mamy ze sobą coś wspólnego!
Doriska jest mamą 2 dziewuszek , Mia i Lilli bardzo często umilają nam oglądanie jej filmików i wszystkie trzy dziewczyny są tak wspaniałe, że na prawdę miło się je ogląda.
Tutaj też znajdziecie porady, informacje dotyczące ciąży i rozwoju dziecka, także nic tylko wchodzić i oglądać!

Julia Kobus

Julia prowadzi kanał typowo Vlogowy więc jeśli taki rodzaj filmów Was interesuje i lubicie troszkę podglądać cudze życie to coś czego nie można przegapić!
Jest najmłodszą z mam, często mówi o tym z jakimi problemami boryka się z tego powodu, pokazuje, że wiek wcale nie stanowi o tym jakimi jesteśmy matkami, stanowią o tym czyny i starania a Julia to mama, która na prawdę z całego serca stara się, żeby życie jej synka Alexa było sielskie!
Dodatkowo Julia mieszka we Francji, także możemy również poznać życie mam w innym kraju!

To wszystko na dziś! Zapraszam was serdecznie na kanały dziewczyn! Jest co oglądać nawet w chwilach karmienia!

4 comments on “Mamusiowy youtube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *